سوالات متداول

لیستی از پرتکرار ترین سوالات کاربران را گرداوری کردیم لطفا قبل از تماس حتما سوال خود را در این بخش جستجو کنید

سوالات فروشندگان

اینی فای چیست؟

اینی فای یک نرم افزار است که مخصوص فروشگاه های اینستاگرام طراحی شده است و درگاه پرداخت را به فروشگاه متصل میکند.

طرز کار اینی فای به چه صورت است؟

بعد از دانلود و تکمیل ثبت نام در اینی فای ،نرم افزار برای فروشگاه یک سایت به وجود می آورد .در سایت از عکس ها و پست های اینستاگرام استفاده می شود.خریدار با توجه به قیمت و تعداد مورد نیاز از محصول خرید خود را در همان لحظه تکمیل میکند.

محصولات چگونه در سایت هر فروشگاه قرار میگیرند؟

تمام عکس ها و پست های اینستاگرام فروشگاه ،در اپلیکیشن نمایش داده می شوند، با وارد کردن تعداد موجودی و قیمت آن پست به عنوان محصول در سایت فروشگاه قرار می گیرد.

فروشنده چگونه از انجام شدن خرید مطلع می شود؟

بعد از تکمیل خرید توسط خریدار یک پیامک برای فروشنده ارسال می شود و تکمیل شدن خرید را اطلاع میدهد که با مراجعه به اپلیکیشن،در قسمت پیگیری سفارشات مشخصات خریدار و محصول خریداری شده نمایش داده می شود.

لینک اینی فای را کجا باید قرار داد؟

لینک اینی فای را حتما باید در قسمت بیو اینستاگرام ، در قسمت وب سایت قرار داد.می توان در شبکه های اجتماعی دیگر هم لینک اینی فای را قرار داد.

پرداخت به فروشگاه چگونه انجام میشود؟

مجموع فروش روزانه هر فروشگاه از طریق شماره شبا که توسط فروشنده در قسمت اطلاعات مالی اپلیکیشن وارد شده است، هر شب ساعت 12 واریز می گردد.

سوالات خریداران

اینی فای چیست؟

همانطور که میدانیم خرید از فروشگاه های اینستاگرامی بدون هیچگونه اطمینان و تضمینی (مثلا کارت به کارت ) انجام می شود. اینی فای یک اپلیکیشن است که فروشگاه های اینستاگرامی در آن عضو می شوند تا خریداران با اطمینان و خیالی آسوده از آن فروشگاه ها خریدشان را انجام دهند.

چطور می توانم از فروشگاه های عضو اینی فای خرید کنم؟

به دو طریق می توانید از فروشگاه های عضو اینی فای خرید کنید. اگر آدرس سایت شان را دارید می توانید آدرس را در مرورگر گوشی یا لپتاپ خود وارد کنید. یا از طریق صفحه اینستاگرام فروشگاه ؛ که در این روش می بایست در صفحه اصلی اینستاگرام فروشگاه؛ در قسمت بایو؛ بر روی سایت فروشگاه کلیک کنید تا وارد سایت شوید.اگه مدل خاصی از کالا مد نظرتان هست در سمت راست در قسمت جستجو در فروشگاه اسم ان را بنویسید.در غیر این صورت کالای مورد نظرتان را انتخاب می کنید.سایز یا رنگ و یا مدل کالا را انتخاب می کنید و دکمه افزودن به سبد خرید را میزنید.در مرحله بعد باید شماره همراه تان را وارد کنید تا یک کد تایید براتان پیامک شود.آن را وارد کنید.در قسمت بعد باید اطلاعات دقیق گیرنده سفارش را وارد کنید.استان؛ شهر و کد پستی را دقیق بنویسید .این اطلاعات باید صحیح باشد تا در ارسال کالا مشکلی ایجاد نشود.در قسمت بعد مجددا کل فاکتور و مشخصات دریافت کننده کالا را بررسی کنید.یکی از درگاه های بانکی را انتخاب کرده و دکمه پرداخت فاکتور را بزنید.در مرحله بعد وارد درگاه پرداخت می شوید.اطلاعات کارتتان رو وارد کنید و بعد گزینه پرداخت را بزنید.در انتها یک کدرهگیری برای شما صادر می شود که از آن طریق می توانید خریدتان را پیگیری کنید.

چطور فروشگاه های عضو اینی فای را تشخیص دهم؟

ادرس وب سایت فروشگاه های عضو اینی فای با inify.ir شروع می شود. توجه داشته باشید که بعضی از فروشگاه های عضو اینی فای دامنه اختصاصی دارند.اما قالب و ساختار فروشگاه هایی که دامنه اختصاصی دارند با فروشگاه هایی که با inify.ir شروع می شوند یکسان است. در وب سایت کلیه فروشگاه های عضو اینی فای؛ اطلاعات اینی فای؛ لوگو و نماد اعتماد الکترونیکی اینی فای درج شده است.

چطور خرید اینترنتی ام را پیگیری کنم؟

بعد از اتمام خرید اینترنتی شما؛ یک کد رهگیری براتان پیامک میشود. با مراجعه به قسمت پیگیری خرید در قسمت منو میتوانید خریدتان را پیگیری کنید.

آیا اینی فای خرید کارت به کارت از فروشگاه های اینستاگرامی را هم تضمین می کند؟

اینی فای تنها خرید از درگاه پرداخت اینترنتی بانک را تضمین می کند.حتی اگر خریداران از فروشگاه هایی که عضو اینی فای هستند هم؛ به صورت کارت به کارت خرید کنند؛ خریدشان تضمین شده نبوده و اینی فای تعهد و پیگیری در خصوص خریدشان نخواهد داشت.

چطور می توانم لیست فروشگاه های عضو اینی فای را داشته باشم؟

در بالای صفحه اصلی سایت inify.ir‌ گزینه جستجو را میتوانید انتخاب کنید

در صورتی که فروشگاه سفارش را ارسال نکند چه اتفاقی می افتد؟

اگر فروشگاه محصول را به دلایل مختلفی مثل عدم موجودی یا نوسان قیمت ارسال نکند اینی فای کل مبلغ خرید را به خریدار عودت می دهد. همچنین به فروشنده آن کالا هم یک نمره منفی در ارزیابی عملکرد اختصاص داده خواهد شد.در صورتی که این مشکل تکرار شود فروشگاه از لیست فروشگاه های اینی فای حذف خواهد شد.

برای برگشت وجه چه کاری باید انجام بدهم؟

می بایست اطلاعات حساب فردی که خرید را انجام داده است به بخش پشتیبانی اینی فای ارسال کنید.اطلاعات حساب شامل شماره شبا و نام بانک است.

عبارت این فروشگاه مورد تایید اینی فای نمی باشد به چه معنی است؟

بعضی از فروشگاه های اینستاگرامی که در اینی فای عضو بوده اند بعد از مدتی ادامه همکاری نمی دهند و یا فروشگاه شان را تعطیل می کنند و یا نمره عملکرد خوبی از اینی فای کسب نمی کنند. در نتیجه اینی فای در سامانه خود این فروشگاه ها را حذف می کند.اما برای اینکه کاربرانی که از گوگل وارد سایت اینی فای شده اند با مشکل مواجه نشوند این عبارت درج می شود تا خریداران از این نوع فروشگاه ها خریدی انجام ندهند.